Stáčecí zařízení

Stáčecí zařízení na vínoPatříme k předním moravským distributorům stáčeného sudového vína. Pro naše klienty z oblasti gastronomie (restaurace, hotely), stejně jako pro vinotéky/vinárny a obchodní řetězce dodáváme kvalitní stáčená vína dovážená ze zemí EU. 

Zápůjčka stáčecího zařízení na víno

Pro naše zákazníky zajišťujeme při pravidelném minimálním měsíčním odběru našeho sudového vína také možnost zapůjčení stáčecího zařízení na víno ZDARMA. K tomu navíc provedeme odbornou montáž stáčecího zařízení, vše vám vysvětlí naši školení technici, kteří navíc průběžně po dobu zápůjčky stáčecího zařízení pravidelně dohlíží na jeho správný chod.

Samotné stáčecí zařízení na víno a jednotlivé komponenty stáčecího zařízení jsou dodávány od prověřených dodavatelů, čímž zaručujeme nejvyšší kvalitu technického provedení a bezproblémovou funkčnost celého výčepu. To platí jak o narážečích (Flach/žehlička) stáčecího zařízení, výčepních kohoutech, redukčním ventilu tak i o příslušenství (hadice, spojky, redukce). Dbáme na pravidelnou kontrolu, čištění a revizi stáčecího zařízení tak, abyste měli jistotu, že prodej sudového vína od nás bude fungovat bez problémů, při zachování nejvyšší kvality a jakosti vína, která nebude ničím ovlivněna.

Nabízíme různé druhy a provedení stáčecího zařízení v provedeních od dvou do dvaceti kohoutů. Stačí si jen vybrat.

Kupujte vína od Vinospol Mutěnice za výhodné ceny, o aktuální ceník nám napište ZDE, nabídku vám rádi připravíme.