Bílé víno PÁLAVA

Dočasně vyprodáno – chystáme pro Vás sklizeň 2015

Bílé víno Pálava


Pokud jste se rozhodli rozšířit svou nabídku rozlévaných vín o bílé víno Pálava, pak bychom se rádi stali vaším dodavatelem tohoto vína. Mimo jiných moravských vín a sudových vín ze zahraničí najdete v naší nabídce právě i tuto unikátní moravskou odrůdu, která má svou nezaměnitelnou chuť i vůni.Bílé víno Pálava odebíráme od osvědčenýchvinařských podniků, navíc každou dodávku osobně kontrolujeme, takže se nemůže stát, že by se k vám dostalo jakkoliv nekvalitní bílé víno Pálava!

V případě, že chcete realizovat objednávku bílého vína Pálava právě přes nás, pak se připravte na několik výhod, které vám poskytneme. Tou první je dobrá cena bílého vína Pálava. K tomu navíc zajišťujeme pro naše odběratele kompletní servis spojený s dodávkou a stáčením sudového vína. Bezplatně zajistíme pronájem stáčecího aparátu na bílé víno Pálava a také jeho pravidelné čištění. Distribuci bílého vína Pálava až k vám na provozovnu lze také bez problémů domluvit.

Pro koho jsou naše sudová vína určena?

  • bílé víno Pálava pro restaurace a hospody,

  • bílé víno Pálava pro vinárny, vinotéky,

  • bílé víno Pálava pro obchodní distribuci,

  • bílé víno Pálava pro hotelové provozy.

Pálava bílé vínoObjednání sudového bílého vína Pálava probíhá velmi snadno. Stačí nadefinovat velikost objednávky, domluvit termín a místo plnění. Mimo bílého vína Pálava prodáváme taktéž další odrůdy, které si můžete u nás objednat stejným způsobem. U větších dodávek lze dojednat individuální ceny.

Vlastnosti bílého vína Pálava

Jelikož se v případě vína Pálava jedná o křížence odrůd Tramín červený a Müller Thurgau, spojuje v sobě toto víno všechny ideální vlastnosti obou vín. Pokud máme popsat chuť bílého vína Pálava, pak se jedná o pevnou, až zemitě-kořenitou tramínovou chuť protkanou svěžestí müllerky.  Přestože se jedná o dosti aromatické bílé víno, nemá neduh běžných takovýchto odrůd, což se odráží mimo jiné i v eliminaci hořkých tónů v dochuti.

Řada milovníků bílého vína Pálava označuje chuť za velmi plnou někdy i hutnou, která má delší dozvuk, přičemž je však jemnější než Tramín. Jak již bylo zmíněno, vůně je více aromatická a kořenitá, někdy protkaná sladkým tónem vanilky nebo muškátu.

Bílé víno Pálava je vhodné konzumovat společně se sýry (ovčí, kozí), paštikami, více kořeněným či pikantním jídlům i sladkým úpravám masa.