Ceník - Sudová vína

Sudová vína ceníkVítejte na stránce s ceníkem sudového vína. Přestože zde očekáváte uvedení konkrétních cen sudového vína, není v našich možnostech je stabilně celoplošně a jednotně uvádět, neboť ceník sudového vína se zpravidla mění dle konkrétního typu poptávky, množství a logistických nároků. Z výše uvedeného důvodu není možné vypisovat zde stálý ceník sudového vína. Proto každému zákazníkovi rádi připravíme cenovou nabídkou šitou na míru. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Vyžádejte si aktuální CENÍK SUDOVÉHO VÍNA od našich obchodníků.

Velkoodběratelský ceník sudového vína vám poskytneme kdykoliv na vyžádání. V případě větších množstevních odběrů vína si můžete být jisti, že pro vás vykalkulujeme velmi výhodné ceny.  Stačí oslovit našeho obchodního zástupce, sdělit konkrétní požadavky na množství a druh vína a obratem dostanete zpět přehledný ceník sudového vína.

Zrealizujeme pro vás dovoz vín z vybraných evropských zemí od prověřených vinařství. Jedná se o země: Španělsko, Itálie, Srbsko, Slovensko, Maďarsko a Makedonie. Pokud budete potřebovat, zapůjčíme vám taktéž stáčecí zařízení na víno.