Distribuční sklady – dovoz vína

Zabýváme se dovozem vín ze zahraničí. Díky našim úzkým obchodním vztahům s místními vinaři a vinařstvími pro vás dokážeme zajistit velmi kvalitní a chuťově skvělá sudová vína za velmi výhodné ceny. Dovoz vín ze zemí EU realizujeme převážně pro velkoodběratele a firmy, které se dalším předprodejem vín zabývají.

V případě dovozu sudového vína ze zahraničí dbáme na jeho výběr. Dovážené víno musí bez výjimky odpovídat našim interním parametrům, jejichž hodnoty pečlivě hlídáme. Jedná se o kvalitu, chuť, stabilitu, původ surovin a řadu dalších vlastností. Jakožto dlouholetí výrobci vína sami víme, jaké jsou kladeny nároky na výrobu vína, tudíž pro vás dokážeme vybrat a dovézt ze zahraničí opravdu ta nejlepší vína, která za danou cenu můžete na českém trhu zakoupit. Zkrátka vína, která dovážíme ze zahraničí pro vás, bychom s čistým srdcem koupili i sami pro sebe!

Odkud vína dovážíme?

Dovoz vínaV rámci dovozu sudových vín ze zahraničí jsme se i s ohledem na kvalitu vína a bezproblémovost jeho distribuce zaměřili prioritně na níže uvedené oblasti:

  1. Dovoz vína ze Španělska.
  2. Dovoz vína z Itálie.
  3. Dovoz vína z Maďarska.
  4. Dovoz vína ze Slovenska.
  5. Dovoz vína ze Srbska.
  6. Dovoz vína z Makedonie.
  7. Dovoz vína ze Slovinska
  8. Dovoz vína z Rumunska
  9. Dovoz vína z Jihoafrické republiky

 

Proč my

Dovoz vín viniceProč si vybrat zrovna naši firmu? Důvody jsou jasné. Dovozem vína ze zahraničních států se zabýváme ve velkém již řadu let. Patříme mezi prověřené a spolehlivé dovozce vína: spolehnout se můžete nejen nadodržení sjednaných termínů, ale i požadované kvality. Dovoz vína řešíme na základě individuálních požadavků našich klientů, proto si sami nadefinujete, jaké víno vyžadujete, a proto se nemusíte obávat, že dostanete jiné víno, než jste si objednali (kvalitativně, chuťově). Neopomenutelnou výhodou je také možnost zajištění vnitrostátní distribuce přímo k vám do firmy a také možnost zapůjčení stáčecího zařízení na sudová vína včetně jeho montáže.

 

 

Dovoz vín: legislativní rámec.