Transport sudového vína

Transport sudového vína klade určité charakteristické požadavky na jeho provedení. Jelikož má víno určité vlastnosti, je nutné s ohledem na podmínky jeho skladování zajistit zachování jeho kvality a trvanlivosti. Samozřejmostí je také dodržování hygienických zásad při transportu sudového vína. Z tohoto důvodu je vhodné volit takové dodavatele, kteří provádí dovoz vín dlouhodobě, neboť mají nejen potřebné zkušenosti a nutné vybavení pro transport sudového vína, ale dokážou především garantovat kvalitu distribuovaného sudového vína při prodeji odběratelům.

Zajistíme pro vás dovoz a transport sudového vína ze zemí EU. Naše výhoda: široká síť partnerských vinařů a vlastní dopravní zázemí včetně kompletního servisu pro naše odběratele. Poskytneme bezplatný pronájem stáčecího zařízení i poradenství v oblasti prodeje sudového vína.

Zahraniční sudová vína dovážíme do centrálního skladu v Mutěnicích buď v autocisternách nebo v certifikovaných (číslo certifikátu GC0101) flexitancích, které splňují nejpřísnější hygienické normy pro styk s potravinami, dle nařízení a předpisů EU, tak jak je uvedeno ve směrnici EU 2002/72 ES a následných dodatcích.

Dílčí transport sudového vína v KEG sudech v rámci České republiky uskutečňujeme prostřednictvím sedmi nákladních automobilů značky Peugeot Boxer a Volkswagen Crafter.

Pokud máte zájem o transport sudového vína různých druhů a odrůd jak od domácích vinařů, tak i zahraničních vinařství, pak nás neváhejte kontaktovat. Doporučíme vám nejvhodnější sudová vína dle vašich požadavků a nezávazně naceníme jejich dodávku.

Transport sudového vína