PRODEJ SUDOVÝCH VÍN

Hledáte spolehlivého distributora kvalitního moravského sudového vína i sudových vín ze zahraničí? Potřebujete firmu s tradicí – partnera, který pro vás zajistí dovoz vína ze zahraničí, a který za vás vybere nejlepší sudová vína a ohlídá jejich bezproblémový export až k vám? Pokud jste prodejci vína pro koncové zákazníky nebo maloodběratele, velkoodběratelé pak se obraťte na nás, máme dlouholetou tradici v oblasti distribuce a přímého dovozu sudového vína a jsme na to právem hrdí!

Specializujeme se na prodej sudových vín různých druhů. Mimo láhvových vín patří sudová vína mezi hlavní pilíře našeho podnikání. S ohledem na potřeby našich zákazníků jsme schopni nabídnout velmi širokou škálu sudových vín, především pak vína ze zahraniční produkce. Distribuce a dovoz sudových vín ze zahraničí provádíme na základě dlouholetých vazeb a uzavřených kontraktů se zahraničními partnery, díky čemuž pro vás tato vína pečlivě vybíráme dle nejpřísnějších kritérií.

Distribuovaná sudová vína

Naše nabídka je komplexní, zákazníkům dodáváme vína jak suchá, tak se zbytkovým cukrem:

Bílé sudové víno

 

Pro koho vína zajišťujeme?

Mezi naše odběratele sudového vína patří různorodé spektrum zákazníků. Nejčastěji realizujeme níže uvedené dodávky: 

Sudové víno si u nás může objednat opravdu každý, kdo potřebuje spolehlivé pravidelné dodávky kvalitního vína, které má garanci původu.

Proč sudová vína od nás?

  1. Odborný a kvalifikovaný dohled nad kvalitou a jakostí dováženého sudového vína.
  2. Skladovací prostory na 3 miliony litrů vína
  3. Vlastní distribuční sklady po celé ČR
  4. Rychlost dodávky sudového vína.
  5. Výhodná cena na veškerá sudová vína.
  6. Široký výběr nabízených sudových vín.
  7. Našim zákazníkům navíc poskytujeme možnost propůjčení stáčecího zařízení na víno, které navíc servisujeme. Prvotní odborná montáž zdarma je samozřejmostí.
  8. Sudové vína rozvážíme přímo k našim zákazníkům, o dovoz vína se staráme dle individuálních požadavků klienta.
  9. Společně s vínem našim zákazníkům zajistíme i dodávku vlastního potravinářského dusíku. 

Místa původu sudových vín

Veškerá dovážená sudová vína směřují po důkladném ošetření v rámci enologických postupů, rozborech a stabilizaci do velkoobjemových nádrží s celkovou kapacitou 3 miliony litrů. Uskladněná vína a jejich jakost je zajištěna dusíkovou atmosférou. Distribuci vín realizujeme v KEG sudech, cisternách nebo kubíkových nádržích.

Problematika sudových vín s ohledem na legislativu.

Červené sudové víno