Bílé sudové víno Pálava

Momentálně vyprodáno

Sudové víno Pálava
Zabýváme se prodejem sudového vína Pálava. Jedná se o unikátní moravskou odrůdu charakteristické chutě i vůně, blížící se Tramínu červenému, jehož křížením společně s odrůdou Müller Thurgau vznikla.

Sudové víno Pálava je velmi žádané především ve vinotékách a restauracích. Tyto typy zařízení patří k našim hlavním odběratelům již zmíněného sudového vína Pálava.Oblíbenost vína Pálava pramení z jeho sladší chuti s vyváženou kyselinkou a především ze svěží kořenité vůně s nádechem muškátu nebo hřebíčku. Chuť bílého vína Pálava je plná, s nádechem medových tónů přecházejících někdy až do mandarinkové dochuti.

Přestože produkce tohoto velmi kvalitního a žádaného vína je oproti jiným odrůdám rapidně nižší, dokážeme díky dlouholeté spolupráci s vybranými vinaři a pěstiteli této odrůdy zajistit požadovaný objem sudového vína Pálava. Přestože panuje názor, že v podstatě opravdové a chutné sudové víno Pálava ve vinotéce neseženete, my jsme důkazem, že to jde! Víno Pálava odebíráme od prověřených dodavatelů a následná produkce vína Pálava je kontrolována s ohledem na dosažení požadované kvality vína. 

Výhody nákupu vína od nás

Sudové víno PálavaRychlost dodávky sudového vína Pálava – máme vynikající kontakty na naše dodavatelské vinařství, stejně jako disponujeme velkými skladovými prostory pro víno, proto pro vás dokážeme sudové víno Pálava dodat v co nekratším čase bez zbytečného čekání.

Doprava sudového vína Pálava – na základě vzájemné domluvy pro vás zajistíme dodávku vína přímo na adresu vaší provozovny.

Cena sudového vína Pálava – víno prodáváme za výhodné ceny oproti konkurenci. Cena vždy odpovídá kvalitě, lze domluvit i množstevní slevy při velkých nebo pravidelných odběrech více druhů vín.

Kvalita sudového vína Pálava – víno odebíráme pouze od vinařů a vinařských podniků, u kterých máme jistotu prvotřídní kvality vína, což si mimo jiné vždy osobně testujeme při každé dodávce.

Podpůrný servis pro odběratele sudového vína Pálava – poskytujeme bezplatnou zápůjčku stáčecích zařízení a dalšího potřebného materiálu. Pořádáme školení a pravidelně provádíme čištění výše uvedených zařízení. Součástí je i poradenství v oboru.

Zajišťované zásobování:

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s dotazem na realizaci dodávky sudového vína Pálava či jiných odrůd, které máme v nabídce.

Pálava je bílá moštová odrůda vzniklá křížením odrůd Tramín červený x Müller Thurgau. DoStátní odrůdové knihy zapsaná v r. 1977. Vyšlechtěná Ing. Josefem Veverkou ve Šlechtitelské stanici Velké Pavlovice a Perné.

Hrozen je středně velký, kónický s menšími křídly, bobule malá, šedočervená, tuhá odolná slupka, intenzívní tramínové chuti. Zralost na přelomu září – října. Víno je kořenité, velmi podobné vínu Tramín červený s mírnými tóny jiných aromatických odrůd např. Irsai Oliver příp. muškátových odrůd.

Zkratka: Pa.