Růžová sudová vína

Růžová sudová vína

Růžová sudová vína jsou především sezónní záležitostí, a proto tato sudová vína tvoří jenom doplňkovou část nabízených sudových vín v našem sortimentu. Aktuálně zájemcům o růžové sudové víno zprostředkujeme maďarské víno Cuvée rosé, které je tvořeno scelením odrůd Portugieser & Kékfrankos (Modrého Portugalu a Frankovky). Cílem scelování vín je dosažení harmonie konečného produktu. V praxi to znamená vyrovnávání přebytku a nedostatku jednotlivých základních složek vína jako kyselin, cukrů, obsahu alkoholu a extraktu tak, aby celkový dojem růžového sudového vína byl lepší než dojem u jednotlivých vín před scelováním.

Výhoda nákupu růžových sudových vín od Vinospolu Mutěnice

Cena – díky našim přímým obchodním vazbám na vinaře pro vás dokážeme zajistit velmi výhodné ceny růžových sudových vín. S ohledem na množství odběru jsme schopni dojednat ceny, na které byste jinak nedosáhli.

Kvalita – rozhodující je pro nás kvalita a jakost růžového sudového vína, které prodáváme. Z tohoto důvodu velmi dbáme nejen na výběr výrobců vína, ale i na jejich samotnou produkci v daném roce. Naším cílem je spokojenost zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací realizovat nákup růžového sudového vína.

Rychlost dodání – k dispozici máme velké a moderně zařízené sklady s ideálními podmínkami. Sklady provozujeme ve více lokalitách. Právě proto jsme schopni dodat vám růžové sudové víno ve velmi krátkém čase.

Doplňkový servis – objednané růžové sudové víno dovezeme na místo určení vlastní přepravou, poskytneme vám i stáčecí zařízení a zajistíme poradenství.