O firmě

Naše společnost se zabývá především dovozem a distribucí sudových vín. Sudová vína nabízíme v širokém sortimentu bílých i červených odrůd. Jsme přímými dovozci cisternových vín (Španělsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko, Makedonie, Slovinsko, Slovensko), takto dovezená sudová vína po důkladném ošetření dle enologických postupů skladujeme ve velkoobjemových tancích s celkovou kapacitou 3 miliony litrů. Jakost dodávaných vín zajišťuje dusíková atmosféra, pod kterou jsou vína držena a skladována. Sudová vína dodáváme zákazníkům nejčastěji v 50 L KEG sudech, kubíkových nádobách, cisternách. Novým zákazníkům nabízíme zapůjčení a profesionální montáž kompletního výčepního zařízení. Samozřejmostí je distribuce těchto sudových vín po celé ČR. Sudová vína v KEG sudech jsou pod ochranou dusíkovou atmosférou, čímž je zajištěna dlouhodobá kvalita a jakost sudových vín. 

Vinospol, spol. s r.o. je mladá dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 2004 v jedné z největších vinařských obcí v ČR. Tato progresivní firma se zabývá dovozem, prodejem a distribucí vín a také poskytuje služby v oblasti vinařské turistiky.

Firma má ve svém portfoliu široký sortiment sudových i láhvových vín ve všech cenových a kvalitativních kategoriích. Spolupracujeme s předními vinaři mutěnické oblasti a kromě vín z moravských vinic distribuujeme i vína dovezená ze zahraničí. Rádi Vás také přivítáme v našich vinotékách, kde Vás jistě uspokojí naše nabídka kvalitních láhvových a sudových vín, cukroviny, lihoviny, doplňkový sortiment, dárková balení. Zavážíme téměř celou Českou republiku a západní část Slovenska.

Nabízíme Vám také ubytování v Penzionu ,,U Urbana,, který byl postaven nad rotundovým vinným sklípkem. Penzion Vám nabízí jak odpočinek v klidném prostředí mutěnských vinohradů, tak i služby, které věříme uspokojí každého z našich hostů. www.penzion-sklep.cz

Naší strategií a cílem je uspokojit zákazníka ve všech jeho přáních a požadavcích a poskytnout mu veškerý servis spojený s prodejem vín. Prostřednictvím našich webových stránek se můžete dozvědět více o naší společnosti. Věříme, že vína naší firmy splní všechna Vaše očekávání a přinesou radost a pohodu do Vašich všedních i svátečních dnů.